Citrio

Mac OS için Çok Yönlü İnternet Tarayıcısı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 88.7 MB
  • Version 30.0.2171.247
  • Dil İngilizce
  • Firma Catalina Group Ltd.
Citrio; Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda mevcut arama motorlarınıza alternatif olarak kullanabileceğiniz, İndirme Yöneticisi, Torrent Desteği ve Eklentileri ile çok yönlü bir internet tarayıcısıdır.

Citrio; Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda mevcut arama motorlarınıza alternatif olarak kullanabileceğiniz, İndirme YöneticisiTorrent Desteği ve Eklentileri ile çok yönlü bir internet tarayıcısıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Mac OS kullanıcılarına sunulan tarayıcı oldukça sade bir arayüze sahip. Kullanıcıların herhangi bir şekilde kişisel verilerini toplamayan tarayıcı oldukça hızlı çalışmaktadır. Ayrıca içerisinde malware ve phishing gibi saldırı türlerine karşı da dirençli koruma araçlarını barındırmaktadır.

Bunun yanı sıra tarayıcıda bulunan eklenti desteği sayesinde Citrio tarayıcısını kişisel ihtiyaçlara göre kişiselleştirme olanağına sahipsiniz. Tarayıcının en önemli özelliği ise kendi içerisinde güçlü bir İndirme Yöneticisi ve Video İndirme Aracı bulunması. Bu sayede torrent dosyalarınızı ve videolarınızı ek program kullanmadan indirebilirsiniz.

Mevcut tarayıcılarını çok mu ağır kalıyor? O halde Citrio tam size göre. Mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Citrio indir
DİĞER SÜRÜMLER